Pojazd dla dziecka

Zdecydowana większość maluchów posiada rowerek biegowy w wieku od roku do nawet trzech lat. Później często do niego dołącza hulajnoga, które są na przemian zabierane na spacer, ale jest jeszcze alternatywa dla nich w postaci samochodu.

Ile kosztuje dziecięcy pojazd z akumulatorem?

pojazdy akumulatorowe dla dzieciPrzeważnie zabawki elektryczne są droższe od zwykłych, bo są bardziej zaawansowane technologicznie. Jeszcze kilka dekad temu maluchy i ich rodzice mogli o nich pomarzyć, a tera znajdziemy je w każdym sklepie z zabawkami. Na pewno pojazdy akumulatorowe dla dzieci są obecnie najpopularniejsze, ponieważ jako jedyne pozwalają na samodzielne przemieszczanie się bez pomocy rodzica. Maluchy uwielbiają takie pojazdy, dlatego na pewno każdy trzylatek będzie zachwycony z takiego prezentu. W sprzedaży znajdziemy przede wszystkim samochody sportowe i terenowe oraz motocykle. Największym zainteresowaniem cieszą się samochody, ponieważ wyglądają niemalże identycznie jak prawdziwe pojazdy. Mają boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa i przednie oraz tylne światła LED. Wszystkie auta są wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, a także posiadają amortyzatory, dzięki którym jazda jest jeszcze przyjemniejsza. Pojazdy sportowe mają przeważnie niskie zawieszenie i małe koła, dzięki czemu świetnie się sprawdzają na alejkach w parku czy chodniku. Natomiast auta terenowe mają wyżej ustawione zawieszenie i też większe koła, które sprawdzają się na trawnikach czy kamienistych terenach.

Jeżeli chcemy kupić taki pojazd dla naszego dziecka, to musimy się liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych, ponieważ najtańsze modele kosztują około trzystu złotych. Najwięcej trzeba zapłacić za licencjonowane pojazdy, które są produkowane na bazie licencji znanych producentów motoryzacyjnych.