Poprawa jędrności skóry

 

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej są zabiegi, które mają za zadanie poprawić jędrność skóry. Wiele kobiet nie chce pogodzić się z upływem czasu i starzeć się z godnością, więc decydują się one na różne zabiegi, które mają nieco odjąć im lat. Na pewno natkniemy się na ogromną ilość propozycji i nowości, na które warto zwrócić uwagę. Z pewnością mogą one przynieść świetne rezultaty.

Czym są stymulatory tkankowe?

zabieg stymulatory tkankoweOd jakiegoś czasu możemy często natknąć się na zabieg stymulatory tkankowe, który stał się niesamowicie popularny. Okazuje się, że jest to preparat przeciwstarzeniowy, który służy do odbudowy struktury skóry i który świetnie może na nią wpłynąć. Taki zabieg na pewno nie zmieni nam rysów twarzy i będzie mniej widoczny niż inne zabiegi, stosowane od wielu lat. Jeśli mamy pewne wątpliwości, to dobrze będzie poradzić się specjalisty, który podpowie nam, czy taki zabieg jest dla nas i czy warto się na niego zdecydować. Zazwyczaj zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych, prowokuje skóry do wytwarzania kolagenu i elastyny, więc naprawdę potrafi wykazywać świetne działanie. Warto zaznaczyć, że jest to zabieg iniekcyjny, więc polega on na podaniu preparatu specjalną igłą. Preparat podaje się w najbardziej problematyczny obszar i należy podkreślić, że do każdego typu cery powinien być dobrany nieco inny rodzaj preparatu.

Zabiegi iniekcyjne w ostatnim czasie cieszą się niesłabnącą popularnością i okazuje się, że coraz więcej pań chętnie z nich korzysta, ponieważ potrafią przynieść doskonałe rezultaty. Warto zdecydować się jednak na zabieg dopasowany do naszych potrzeb. Jeśli chcemy wyglądać młodziej i pobudzić skórę do wytwarzania kolagenu i elastyny, to dobrze będzie zdecydować się na stymulatory tkankowe.