Porządny system monitoringu Hikvision

Montowanie systemów monitorowania bywało czasem dość trudne, głównie przez niezdecydowanie klientów. Brak znajomości systemów i ich elementów powodował nieraz dość duże przestoje, a równie często wywoływał konieczność wymiany niekompatybilnych elementów. Z tego powodu, wprowadziliśmy do oferty gotowe zestawy monitoringu.

Nowoczesny system monitorowania Hikvision

monitoring hikvisionKompletne zestawy były o tyle wygodne, iż nie trzeba było do nich dobierać żadnych urządzeń, gdyż wszystkie potrzebne elementy były już w owym zestawie zawarte. Jednym z podstawowych i dość popularnych zestawów okazał się monitoring Hikvision. Był to system dobrej jakości, złożony przede wszystkim z myślą o klientach z nieco bardziej ograniczonym budżetem, aczkolwiek w dalszym ciągu mający zadowalającą jakość, mogącą sprawdzić się na każdym obiekcie. Składał się on z infrastruktury serwera, rejestratora z jednym dyskiem o dużej pojemności i minimum czterech kamer obrotowych o dobrej rozdzielczości, z możliwością dołożenia większej ilości urządzeń w zależności od obiektu i potrzeb klienta. Tak prosty zestaw był szczególnie popularny wśród osób nie mających wcześniej styczności z monitoringiem wizyjnym, chcących zabezpieczyć prywatne posesje lub mniejsze obiekty handlowe. Na obu typach obiektów sprawdzał się on doskonale. Kilku klientów również zechciało podłączyć się do stacji monitorowania, gdyż nie posiadali fizycznych operatorów monitoringu.

Zestaw ten umożliwiał takie połączenie bez większego trudu, nie wymagając absolutnie żadnych modyfikacji oprócz podłączenia do sieci internetowej. Był on również bardzo łatwy do rozbudowywania i modyfikacji, dzięki czemu klienci mogli dodawać nowe urządzenia do infrastruktury bez obawy o brak zgodności urządzeń z systemem.