Potrzebne neutralizatory zapachu do auta

Od kilku lat posiadam nieduży komis samochodowy. Auta sprowadzam z zagranicy, głównie jeżdżę do Niemiec, bądź Francji. Zwykle sprawdzam po kilka samochodów, obecnie mam ich sześć. Po kilku latach w tej branży nasuwa mi się jeden problem. Często samochód jest z zewnątrz bardzo zadbany, pierwszy właściciel, nigdy nie bity. Problem robi się w momencie wejścia na środka. Niby czysto, ale okazuje się że we wnętrzu czuć nieprzyjemny zapach.

Sklepy oferujące neutralizatory zapachowe do aut

neutralizator zapachów do autaProblem z nieprzyjemnym odorem w autach jest często spotykany. Głównie spotykam się z problemem palenia w autach. Wtedy zadaje sobie pytanie, czy pomimo małego przebiegu i super stanu auta, to czy decydować się na jego sprowadzenie. Klienci niechętnie kupują samochody, w których wyczuwalny jest zapach tytoniu. Szczególnie jeśli mówimy o osobach nie palących. Ostatnio na rynku znalazłem ofertę na neutralizator zapachów do auta. Przyznam, że wcześniej nie szukałem takich specyfików. W swoim komisie miałem jedno auto, które każdemu bardzo się z wyglądu podoba, technicznie też jest wszystko okej, ale właśnie przesiąknięte tytoniem fotele odstraszały kupców. Z początku montowałem zwykłe zapachy do aut, próbowałem mnóstwo różnych nut zapachowych, ale to nic nie dało. Dlatego moją ostatnią nadzieją był neutralizator.

Po pierwszym użyciu byłem zaskoczony. Neutralizator sam nie miał jakiegoś odczuwalnego zapachu, ale dzięki temu zapach tytoniu zamiast być maskowany, jak to bywało w przypadku klasycznych zapachów samochodowych, po prostu został zneutralizowany. Aplikację powtarzałem jeszcze przez kilka dni i efekt był szokujący. Po nieprzyjemnym zapachu nie było śladu. Produkt ten to dla mnie ogromne odkrycie i na pewno będę go teraz częściej stosował.