fotograf ślubny

Problem z fotografem przy organizacji ślubu

Organizuje wesele w sierpniu, wybrałam już salę, suknie, catering i muzykę. Obecnie jest na etapie wyboru obsługi wesela. Zastanawiam się czy warto wynająć profesjonalnego fotografa. Słyszałam wiele opinii o tym. Jedni mówią, ze jest to duży wydatek nie warty swojej ceny. Inni, że fotografia ślubna to idealna pamiątką na lata.

Fotograf ślubny profesjonalista czy amator?

fotograf ślubnyCały czas się wahamy. Fotograf ślubny to spory wydatek, nasz budżet i tak już został przekroczony, przez nadprogramowe atrakcje weselne. Zdecydowaliśmy się zarówno na pokaz sztucznych ogni, fontannę z czekolady, jak i profesjonalny pokaz tańca. Wszystkie te atrakcje kosztowały nas sporo pieniędzy. Znajoma mówi, że jest fotograf ślubny z Bydgoszczy, który po korzystnych cenach wykonuje taką usługę. Ja jednak nie jestem do niego przekonana. Czy nie lepiej będzie poprosić o pomoc znajomego z dobrym aparatem? Dylemat jest spory. Wesele odbywa się w Bydgoszczy więc bez trudu znajdziemy tutaj taką osobę. Wolałabym jednak kogoś sprawdzonego, który nie zawiedzie nas w tak ważnym dniu. Kwestia sporną zostaje nadal budżet. Rodzice proponują, aby zaciągnąć kredyt. W końcu jest to jedyny taki dzień w życiu. My jednak mamy obawy czy warto wchodzić na nową drogę życia z zadłużeniem. Wszystkie te przygotowania zaczynają nas przytłaczać. Można jednak było wynająć profesjonalną planistkę wesel. Chociaż byłby to dodatkowy wydatek, na co nas niestety nie stać.

Jednak gdybym miała ponownie zająć się organizacją całej tej imprezy, zrezygnowałabym z dodatkowych atrakcji na rzecz profesjonalisty, który ściągnąłby z nas ten ciężar. Każdemu kto planuje wesele polecić mogę zatrudnienie tej osoby, gdyż często sytuacja przerasta nowożeńców.