Produkcja dobrego spotu reklamowego

Wiem doskonale, ile pracy musieli włożyć moi rodzice w dobre funkcjonowanie ich salonu fryzjerskiego. Salon oczywiście prowadziła mama, bo była świetną fryzjerką, a tata zajmował się wszelkimi sprawami księgowymi. Do tego zatrudniali kilka fryzjerek, bo zawsze salon funkcjonował dobrze i przychodziło do niego wiele klientek. Jednak z czasem pojawiła się konkurencja i zaczęło dziać się coraz gorzej.

Reklamowy spot do produkcji

spoty reklamowe produkcyjneFaktycznie to zaczął stanowić duży problem. Mniej klientów, to mniej zarobku, a tym samym coraz trudniejsze utrzymanie całego salonu i pracowników. Tata myślał nad jakimiś sposobami reklamowymi, zakładał reklamy, działał w mediach społecznościowych. Jednak nie wiele to dawało. W końcu ja zaproponowałem, że spoty reklamowe produkcyjne dla telewizji byłyby najlepszym rozwiązaniem naszego problemu. Nadal w końcu większość ludzi ogląda telewizję i gdyby udało się wrzucić taki krótki spot reklamowy, to automatycznie ludzie chcieliby spróbować skorzystać z naszych usług fryzjerskich. Udało mi się skontaktować z ekipą, która wykonuje takie spoty profesjonalnie. Twórcy dogadali się dokładnie z moimi rodzicami, by ustalić szczegóły i pomysł na sam spot. Współpraca była doskonała, bez problemu można było przedstawić swoje wątpliwości i wspólnymi siłami ustalić ostateczną wersję reklamy, która miałyby podbić nam popularność i zachęcić ludzi do złożenia u nas wizyty w celach fryzjerskich.

Kiedy pierwszy raz mieliśmy zobaczyć nasz spot reklamowy, to trochę się denerwowaliśmy. Ale okazało się, że nie było się czego bać. Spot wyglądał bardzo fajnie i bardzo interesująco. Nie mieliśmy problemu z wyobrażeniem sobie, że on to pomoże nam w zyskaniu nowych klientów. I tak zresztą ostatecznie się stało. Magia telewizji.