Produkuję kalendarze książkowe z logo

Od wielu lat zajmuję się produkcją materiałów reklamowych. W swojej ofercie mam dziesiątki produktów, a przez lata zrealizowałem tysiące zleceń na ulotki, plakaty, bannery, folie z nadrukami, długopisy, kubki… Jednym z moich sztandarowych produktów są kalendarze.

Kalendarze książkowe z logo sprzedają się najlepiej

kalendarze książkowe z logoKilka lat temu unowocześniłem posiadane maszyny do produkcji czy wykonywania ozdób i tłoczeń na materiałach reklamowych, dlatego teraz mogę sobie poradzić z właściwie każdym zadaniem. Moją specjalnością stało się tłoczenie na gorąco, czyli hot stamping, które daje naprawdę rewelacyjne efekty, szczególnie gdy łączę je z tłoczeniem na zimno. W ten sposób powstają wyjątkowo eleganckie kalendarze książkowe z logo. Tłoczona, ozdobiona złotymi literami skóra czy skóropodobny materiał robią naprawdę spore wrażenie na każdym, kto taki kalendarz otrzyma – na przykład na klientach firmy czy jej kontrahentach, którym właściciel pragnie wręczyć jakiś wyjątkowy prezent w dowód uznania. Także zwykłe kalendarze z logo firmy cieszą się sporym powodzeniem. Są wyraźnie tańsze, a więc bardziej popularne jako upominki dla klientów w czasie firmowych imprez i eventów, na których rozdaje się gadżety reklamowe – czapeczki, długopisy, notatniki, kubki… Kalendarze trójdzielne dla firm czy kalendarze książkowe świetnie się w to wszystko wpasowują i dobrze się sprawdzają jako reklamowe upominki.
Mam coraz więcej zamówień na swoje produkty co świadczy o tym, że klientom odpowiada ich jakość wykonania i cena. Dbam o to, by wszystkie moje kalendarze i inne produkty prezentowały się jak najlepiej, bo wiem, jakie to ważne dla moich klientów.