Profile LEDowe w kuchni

Moja kuchnia od kilku lat prosiła się o porządny remont oraz bardziej przemyślany i praktyczniejszy układ. Niestety remont kuchni nie jest łatwy i niesie ze sobą wiele problemów. Nie chodzi tu tylko, że jest dość kosztowny, ale też, że kuchnia czyli miejsce przygotowywania posiłków jest wyłączone z użytkowania. Jednak należało tego w końcu dokonać i przenieść moją kuchnię w XXI wiek.

Taśmy LED w kuchni, czyli nowoczesność

profile do taśm ledOczywiście należy wymienić wszystkie meble kuchenne, czyli szafki, blaty itp., oprócz tego wymiana i zakup nowych urządzeń AGD. Priorytetem było wstawienie zmywarki, większej lodówki i praktycznej kuchenki, czyli bezpiecznej płyty indukcyjnej i obudowanego piekarnika na odpowiedniej wysokości. Wszystko to wymusiło zastosowanie mebli kuchennych na wymiar. Oprócz tego zamiast płytek z zeszłego wieku, chciałem zastosować szkło w kuchni z jakimś ciekawym motywem. Plan zakładał, aby kuchnia była wygodna, praktyczna, a jej wygląd był nowoczesny. Znalazłem odpowiednią firmę, która się tym wszystkim dla mnie zajmie, a ja skupię się tylko na płaceniu. Gdy przedstawili mi projekt, wizualizacja 3D od razu mi się spodobała. Kuchnia wyglądała nowocześnie i dzięki różnym profilom ledowym wręcz lśniła blaskiem. Cały remont zajął 2 tygodnie, po tym czasie widziałem efekt końcowy. Był niesamowity, widziałem projekt, ale rzeczywistość była jeszcze lepsza. Profile do taśm led dały niesamowity efekty. Taśmy led nie tylko podświetlały miejsca robocze takie jak blat, ale także podświetlały piękny obraz na szkle. Taśmy ledowe oświetlały wnętrza szafek, które się same domykały. Nawet szuflady były podświetlone profilami ledowymi. A sufit podwieszany równie pięknie się świecił przy użyciu ledów.

Nowoczesność zawitała do mojej kuchni i to głównie dzięki taśmom led, które pełniły zarówno funkcje estetyczną i praktyczną. Ostatnią zaletą profili led oraz całego oświetlenia ledowego było to, że moje rachunki za energię elektryczną się znacznie zmniejszyły.