Projektowanie wnętrz w Gdańsku – moja stancja

Kiedy poszłam na studia, musiałam znaleźć sobie nowe miejsce zamieszkania. Potrzebowałam jakiejś stancji. Poszukiwania nie były proste, bo mieszkania albo były drogie, albo brzydkie. Nic nie spełniało moich oczekiwań.

Projektowanie wnętrz i gdańskie pokoje

najlepsze projektowanie wnętrz w GdańskuW końcu zostało niewiele czasu do rozpoczęcia studiów i zaczęłam się już dosyć mocno stresować. Nie wiedziałam bowiem nadal, gdzie będę mieszkać. Chciałam mieć własny jednoosobowy pokój, aby nie musieć dzielić przestrzeni osobistej z jakąś obcą osobą. Nie miałam w nowym mieście żadnej koleżanki, więc chciałam po prostu mieć własny pokój. W końcu jakimś cudem udało mi się trafić na mieszkanie. Nie dość, że mieściło się w moim budżecie to jeszcze zrobione tam było najlepsze projektowanie wnętrz w Gdańsku. Tak przynajmniej twierdził właściciel. To był strzał w dziesiątkę. Sama widziałam, że mieszkanie prezentuje się świetnie. Niewątpliwie przeszło ostatnio remont. Poza mną miała tam mieszkać jakaś para, która chciała zająć większy pokój. Co prawa, nie uśmiechało mi się uczestniczenie w życiu jakichś innych ludzi, ale wiedziałam, że nie mam wielkiego wyboru, a mieszkanie naprawdę mi się podobało. Projektowanie wnętrz najwyraźniej musiało być na wysokim poziomie. Przynajmniej, jeśli chodzi o gust w urządzaniu wnętrz, to właściciel na pewno go miał. Był on też zbieżny z moim. Wszystko się więc zgadzało. Mieszkam na tej stancji już od kilku miesięcy i nadal bardzo mi się tutaj podoba. Myślę, że dokonałam naprawdę dobrego wyboru.

Kosztowało mnie to trochę trudu i czasu, ale w końcu się udało. Na pewno więc nie polecam poszukiwać mieszkania na wynajem na ostatnią chwilę. Nigdy bowiem nie wiadomo czy uda się łatwo coś znaleźć. Na pewno lepiej dać sobie trochę czasu na spokojne dokonanie wyboru.