Prowadzę firmę i sprzedajemy namioty bankietowe

Mój narzeczony Przyjechał z za granicy. Spędził tam pięć lat. Przez pięć lat żyliśmy na odległość. To był dla nas ciężki czas. Jednak jestem bardzo zadowolona, że wytrwaliśmy. Ja nie mogłam do niego pojechać bo studiowałam. Nauka jest dla mnie bardzo ważna. Chciałam zdobyć dobre wykształcenie, żeby w przyszłości mieć dobrą pracę.

Sprzedajemy namioty bankietowe

duże namioty bankietoweNarzeczony po powrocie do kraju postanowił założyć swoją firmę. ja akurat skończyłam studia z zarządzania i mogłam mu pomóc we wszystkich formalnościach. Znałam się na tym, wiedziałam dokładnie od czego trzeba zacząć. narzeczony nie miał żadnego doświadczenia w prowadzeniu firmy. Ja miałam wiedzę a on miał fundusze, które chciał na firmę przeznaczyć. Postanowiliśmy zainwestować w duże namioty bankietowe. W naszym mieście nie ma żadnej firmy, która sprzedaje duże namioty bankietowe. Stwierdziliśmy, że to będzie bardzo dobry pomysł i nasza firma będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. ja zajmowałam się rozliczeniami i obsługa klienta a mój narzeczony był odpowiedzialny na zakup nowych namiotów. Postanowił namioty bankietowe zamawiać od najlepszych producentów. Zależało mu żeby swoje ciężko zarobione za granicą pieniądze zainwestować w najlepszy towar, który jest na rynku. Nasza firma znajdowała się w nowoczesnej galerii handlowej. Mieliśmy nawet sporo klientów w pierwszym miesiącu. Nie spodziewaliśmy się od razu takiego zainteresowania.

Cieszymy się, że nasza firma została doceniona przez naszych klientów. Mamy wiele zamówień na różne okazje. Namioty były strzałem w dziesiątkę. Nasza firma bardzo dobrze się rozwija. Planujemy w przyszłości otworzyć podobny punkt w Warszawie. Jest to większe miasto więc nasz biznes także powinien się dobrze rozwijać. Zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni.