Przedstawiam klientowi biurka z regulacją wysokości

To Paulina mnie zawsze namawiała, bym zatrudnił się jako przedstawiciel handlowy. Widziała we mnie potencjał i zawsze podkreślała, że jako sprzedawca zrobię w życiu karierę. Posłuchałem jej rady i zatrudniłem się na takie stanowisko.

Sprzedałem klientowi biurka z elektryczną regulacją wysokości

biurka z elektryczną regulacją wysokościTym razem Paulina miała również rację. Po miesiącu pracy zrozumiałem, że to jest praca moich marzeń. Mimo iż na początku nie miałem narzuconego żadnego targetu to zrobiłem najlepszy wynik w całej firmie. Szef od razu dał mi umowę o pracę na czas nieokreślony. Co miesiąc sytuacja się powtarzała i mimo iż dostawałem najwyższy plan do wykonania to zawsze byłem w stanie go zrealizować. Mam wielu stałych klientów, którzy bardzo mnie lubią i zawsze ode mnie kupują nasze produkty. Kiedy firma wprowadziła nowoczesne biurka z elektryczną regulacją wysokości to projekt otrzymałem tylko ja. Jako jedyny przedstawiciel handlowy w firmie oferowałem ten produkt klientom. Szef nie dał mi na ten projekt targetu, ponieważ dopiero wdrażał te biurka z elektryczną regulacją wysokości i chciał najpierw sprawdzić czy klienci się tym interesują. Oczywiście jak musieli u producenta zwiększyć pięciokrotnie zamówienie to sytuacja się zmieniła. Szef już wiedział, że towar sprzedaje się doskonale i pozostali przedstawiciele również zostali wprowadzeni do projektu. Otrzymałem nowe województwo, aby rozszerzyć sprzedaż. W ramach nagrody za świetne wyniki dostałem nowiutkie auto służbowe z wbudowaną nawigacją i fajny telefon.

Wyniki robię cały czas. Dzięki Paulinie, która jako jedyna zauważyła mój potencjał mam pracę, która pozwala mi się rozwijać. W tym roku kupuję sobie mieszkanie w centrum miasta. Paulina zamieszka razem ze mną. Jestem spełnionym człowiekiem.