panele ścienne 3d

Przeprowadzka i panele ścienne 3d

W zeszłym roku zdecydowałam się przeprowadzić do swojego chłopaka. Spotykaliśmy się już prawie dwa lata ale przez cały ten czas mieszkaliśmy w dwóch osobnych miastach, wykorzystując wszystkie możliwości, żeby się zobaczyć. On miał lepszą pracę ode mnie dlatego zaproponowałam, że to ja się przeprowadzę do niego.

Panele ścienne 3d wyglądały świetnie

panele ścienne 3dOn wynajmował jedynie pokój dlatego postanowiliśmy poszukać wspólnego mieszkania. Szybko udało nam się wynająć całkiem tanie mieszkanie ale wymagało pewnego odświeżenia. Początkowo zamierzaliśmy tylko je pomalować ale Radek sprzedawał panele dekoracyjne 3d i postanowiliśmy to wykorzystać. Ich ceny nie są wysokie a my mieliśmy jeszcze pięćdziesiąt procent zniżki. Na początku byłam nieco przeciwna, wydawało mi się, że wszystkie panele, w tym panele 3d są już przeżytkiem. Radek jednak przekonał mnie, żebym zobaczyła katalog jego firmy. Faktycznie panele ścienne 3d prezentowały się świetnie. Wyglądały dużo lepiej niż to sobie wyobrażałam. Przez jakiś czas nie mogłam nawet się zdecydować, który z motywów wybrać. Zanim zamontowaliśmy panele 3d pokazałam je właścicielce. Co ciekawe panele dekoracyjne 3d również jej się bardzo spodobały i zaproponowała, że dołoży część pieniędzy.

Ostatecznie wyszło na to, że my w ogóle nie zainwestowaliśmy w panele 3d ani grosza. Mieliśmy za to na ścianie fantastyczne i oryginalne wzory. Dobraliśmy je specjalnie do mebli w ten sposób, że całe mieszkanie wyglądało spójnie. Bardzo dobrze nam się tam mieszka.