Prześcieradła z gumką

Bardzo lubię swoje łóżko, chociaż ma już prawie 10 lat. Jest ono bardzo solidne, a jego dizajn jest bardzo klasyczny i ponadczasowy. Nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości go wymieniać ale co jakiś czas muszę kupować nowy materac. Kilka miesięcy temu kupiłam nowy materac, który po prostu uwielbiam, bo jest niesamowicie wygodny.

Prześcieradła z gumką są niezbędne w domu

prześcieradło jersey z gumkąPo kupnie nowego materaca mimo że sam rozmiar materaca się nie zmienił i nadal było to 200×160 cm, to jednak grubość nowego materaca była zupełnie inna. Nowy materac jest o 10 centymetrów wyższy niż poprzedni. Dlatego też moje zwykłe prześcieradła z kory okazały się za małe i musiałam kupić nowe. Jako, że prześcieradła zmieniam bardzo często to w domu miałam kilkanaście różnych prześcieradeł. Tym razem zamiast kupić prześcieradło taki jak zawsze zdecydowałam się na prześcieradło jersey z gumką. Właściwie to na kilka różnych prześcieradeł, bo kupiłam ich aż pięć i to w różnych kolorach. Wybrałam prześcieradła jersey, ponieważ polecił mi je sprzedawca w sklepie. Spodobały mi się ich właściwości, ponieważ są to prześcieradła bardzo wygodne i elastyczne. Podoba mi się również to, że są dostępne w tak wielu różnych kolorach. Prześcieradła te są bardzo miękkie i muszę przyznać, że spanie na nich to czysta przyjemność. Podoba mi się w nich też to, że nadają się one na każdą porę roku.

Prześcieradło na gumce zakłada się o wiele szybciej i nie muszę go codziennie poprawiać, tak jak to miało miejsce w przypadku moich starych prześcieradeł. Cieszę się, że wybrałam prześcieradła wykonane z jerseyu, bo nie dosyć, że są one wygodniejsze i po prostu ładniejsze to jeszcze mimo częstego ich prania ich jakość w ogóle się nie zmienia. Ich zakup jest węc bardzo opłacalną inwestycją.