producent najlepszych rajstop dziecięcych

Pseudo producent najlepszych rajstop dziecięcych

Postanowiliśmy rozszerzyć nieco działalność naszej firmy. Stwierdziliśmy, że dobrze będzie poszerzyć ofertę o skarpetki, pończochy, w które będzie nas zaopatrywał najlepszych rajstop dziecięcych i damskich. Wydawało się to niemal konieczne, bo do tej pory zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą szlafroków.

Pseudo producent najlepszych rajstop dziecięcych

Akurat zrządzeniem losu stało się w dodatku tak, że producent najlepszych rajstop dziecięcych i damskich sam się nam trafił. Po prostu odezwał się, że jest nowy na tym rynku, ma świetny produkt i czy byśmy przypadkiem nie chcieli z nim współpracować. Pomyśleliśmy sobie, że czemu nie. Okazało się jednak nie najlepszym pomysłem zdecydowanie się na tego człowieka, ponieważ był to chyba nie tyle producent rajstop, co po prostu zwykły oszust. Naciągnął nas na jakąś dziwną umowę, a my słabo doświadczeni nawet się za bardzo nie orientowaliśmy co się dzieje. Okazało się, że to po prostu jakiś naciągacz, który już występował jako producent skarpetek czy rajstop dziecięcych nie raz. Kiedyś też próbował szczęścia w innych branżach. Niestety i nas spotkało nieszczęście poznania go. Gdybyśmy byli rozsądniejsi i chociażby sprawdzili, jakie produkty tworzy, byłoby znacznie lepiej. Niestety jednak producent rajstop dziecięcych powalił nas swoją elokwencją, a poza tym pomysł tak nam się spodobał, że nie myśleliśmy logicznie.

producent najlepszych rajstop dziecięcych

Cóż, pseudo producent najlepszych rajstop dziecięcych i damskich trafił w punkt i czas, w którym szukaliśmy jakichś nowych rozwiązań, aby pchnąć firmę naprzód. W konsekwencji tych wydarzeń niestety nasza działalność znacznie podupadła, bo musieliśmy płacić dziwny haracz nim się nie wykręciliśmy z tego z pomocą prawnika.