Rejs statkiem na południu Europy

Z rok coraz więcej osób wybiera się na zagraniczne wakacje. Wynika to nie tylko z tego, że jesteśmy coraz bardziej otwarci na nowe doświadczenia, ale też z tego, że biura podróży oferują naprawdę atrakcyjne cenowo wyjazdy. Często po przeliczeniu wychodzi na to, że wyjazd za granicę wyjdzie na finansowo podobnie, co wakacje w kraju.

Wakacje na jachcie w Chorwacji

rejsy po adriatyku chorwacjaBiura podróży, jak co roku, również teraz przygotowały mnóstwo ciekawych oferta na wakacje. Co ciekawe, wiele atrakcyjnych kierunków jest z roku na rok coraz tańszych i często bardziej opłaca się wykupić taki wyjazd zagraniczny, niż spędzać wakacje w kraju. Okazuje się, że klienci biur podróży są coraz bardziej wymagający, przez co można znaleźć wiele nietypowych ofert. Dużą popularnością cieszą się, na przykład, rejsy statkami lub niedużymi żaglówkami. Jak chodzi o rejsy po adriatyku chorwacja jest chyba najchętniej wybieranym krajem na tego typu wypoczynek. Państwo to posiada niezwykle malowniczą linię brzegową, pogoda latem tutaj zawsze dopisuje, a woda jest krystalicznie czysta i ciepła. Na rejsy pod adriatyku, zarówno te na dużych wycieczkowcach, jak i te na małych, prywatnych łódkach, decyduje się coraz więcej rodzin z dziećmi. Jest to też fajna alternatywa na wyjazd dla grup znajomych, którzy chcieliby kreatywnie spędzić czas gdzieś w ciepłych krajach. Biura podróży udostępniają często możliwość wynajęcia jachtu dla małej grupy. Daje to dużą swobodę, jak chodzi o planowanie trasy wycieczki.

Biura podróży starają się co roku spełniać oczekiwania swoich klientów. A te cały czas rosną. W tym roku, na przykład, możemy znaleźć wiele ofert na rejsy jachtami, zarówno takimi dużymi, jak i zupełnie kameralnymi. Z takich ofert korzystają nie tylko grupy znajomych, ale też całe rodziny z dziećmi.