Różnorodne pyłki do manicure

Zwyczajne jednokolorowe paznokcie przeszły już potocznie mówiąc do lamusa. W czasach, gdy wszyscy pędzą za modą i cenią sobie na równi dobry wygląd oraz wygodę naprzeciw wychodzą lakiery hybrydowe. Spełniają one bowiem wszystkie wymagane kryteria. Manicure z ich udziałem jest trwały, nieskazitelny efekt utrzymuje się kilka tygodni, a nasze paznokcie są zawsze piękne.

Olśniewające pyłki do zdobienia paznokci

pyłki do zdobieńJednakże, tak jak wspomniałam na samym początku jednokolorowe, a nawet wielokolorowe paznokcie pomalowane przy użyciu kilku lakierów o podobnych lub zupełnie innych od siebie odcieniach nie zadowalają w pełni wymagających, nowoczesnych kobiet. Każda z nas dąży do tego, aby zawsze wyglądać nienagannie. Nie możemy więc pozwolić sobie na nieestetyczne paznokcie, z odpryskami i źle nałożonym na nie lakierem. Dlatego, aby nadal cieszyć się hybrydowym szaleństwem i trwałością lakierów, a jednocześnie wprowadzić trochę innowacyjności do swojego standardowego manicure należy wykorzystać pyłki do zdobień. Takie pyłki występują w wielu odsłonach. Dzięki temu, może dopasować charakter paznokci do naszej osobowości lub okazji. Popularnym jeszcze niedawno był pyłek z efektem chromowym, jak również taki, który sprawiał, że nasze paznokcie stawały się lustrem. Na karnawał albo nocne imprezy w klubach polecane są pyłki do zdobień z efektem holograficznym bądź fluorescencyjnym. Holograficzne paznokcie mienią się na wszystkie kolory, chociaż sam pyłek zazwyczaj jest po prostu srebrny, a paznokcie pokryte pyłkiem fluo świecą się pod wpływem światła UV.

Ostatnio na rynku kosmetycznym pojawiły się pyłki do zdobień o efekcie wulkanicznego pyłu. Takie zdobienie zapewni nam niesamowity błysk i doskonale sprawdzi się na sylwestra albo na kończący się już powoli karnawał. Takie zdobienia nie tylko urozmaicą podstawowy manicure ale z pewnością przyciągną spojrzenia zarówno wielu pań, jak i panów.