siruba

Siruba i kredyt na działalność

Jeśli decydujemy się wziąć kredyt w banku to zazwyczaj jest to kredyt hipoteczny na zakup domu lub mieszkania. Jeśli jest to rozpoczęcie działalności to też są to duże kwoty na zakup maszyn, terenu czy budynków.

Siruba, to maszyny tak dobre, że warto wziąć na nie kredyt

sirubaPewnie dlatego kiedy przyszłam do banku ze swoim wnioskiem kredytowym to pani mnie obsługująca się tak zdziwiła. Brałam kredyt po to by kupić siruba overlock, jak również mieć na wynajem pomieszczenia przez pierwsze trzy miesiące. Wiadomo, że nie od początku klienci zaczną do mnie przychodzić, muszę się najpierw wykazać. Sama reklama jeśli chodzi o krawiectwo nie pomaga, lepiej działają dobre opinie zasłyszane u znajomych. Moja babcia miała stare siruba maszyny, na których uczyłam się szyć. Wiedziałam, ze jeśli nauczę się je obsługiwać, to nowocześniejszy sprzęt nie będzie miał przede mną tajemnic. Żeby rozpocząć własną działalność to potrzebna jest mi dobra siruba maszyna. Dzięki niem szycie będzie mi szło o wiele szybciej i też będą mogła pozwolić sobie na większy zakres usług, na przykład na ozdabianie fantazyjnymi ściegami. Na pewno muszę sobie dać trochę czasu, żeby poznać wszystkie tajniki nowej maszyny. Jednak nie będzie ona na pewno bardziej skomplikowana w obsłudze niż siruba stebnówka, którą testowałam u koleżanki.

Mam już nawet wybraną lokalizację moje pracowni krawieckiej. Muszą ją jeszcze odpowiednio wyposażyć w jakieś wieszaki i małą przebieralnię, ale to już drobiazg przy zakładaniu własnego biznesu. Ważne, że bank w końcu przyznał mi kredyt.