Składane bramki do piłki super pomysłem

W naszym domu, staramy się wspierać z całych sił pasje i zainteresowania naszych dzieci. Dlatego ułatwiamy im wszystko jak możemy, jeżeli widzimy, że ich nauka owocuje i faktycznie nadają się do czegoś. Nasza córka uwielbiała śpiewać, więc zapisaliśmy ją na zajęcia wokalne i kupiliśmy karaoke. Syn z kolei, tradycyjnie jak to mężczyźni, uwielbiał sport.

Ukochana piłka nożna syna

składane bramki do piłki nożnejSzczególnym zainteresowaniem nasz synek obdarzał piłkę nożną. Praktycznie zawsze po szkole wychodził grać z kolegami. Mało co był w domu, bo przecież musiał trenować. Postawił sobie wysoko poprzeczką i chciał być najlepszym atakującym. Pomyślałam, że możemy mu ułatwić jego hobby. Kupiliśmy z mężem składane bramki do piłki nożnej, by mógł grać sobie swobodnie u nas w domu. Oczywiście z jego przyjaciółmi, którzy zawsze są u nas mile widziani. Takie bramki, nie zajmują dużo miejsca, gdy się je złoży i można je sobie dowolnie rozkładać. Mamy dużą działkę, więc wszyscy chłopcy swobodnie się na niej pomieszczą. Trawa jest, więc piłkarska murawa zapewniona. Syn bardzo się ucieszył, gdy pokazaliśmy mu bramki, które kupiliśmy. Mąż również się ucieszył, ponieważ sam kiedyś uwielbiał grać, ale wstydził się chodzić już na boisko, bo twierdził, że ma już swoje lata i nie wypada. Teraz może grać z synem do woli i nikt ich nie będzie widział. Wszyscy są zadowoleni. Ja, ponieważ mam więcej syna w domu i mogę się przyglądać jak gra. Mąż, bo może sobie pograć i powrócić do dzieciństwa. I syn, bo rozwija pasję we własnym domu.

Gdy tylko kupiliśmy bramki, od razu zaczęli się schodzić do nas znajomi syna. Wszyscy chcieli grać u nas, bo nie trzeba było czekać w kolejce, aż boisko się zwolni. Takie ułatwienie i zarazem dobra zabawa w spokojnym zaciszu naszego własnego domu.