Smycz z własnym nadrukiem

Zależało mi na tym, aby osoby pracujące w mojej firmie, korzystały ze praktycznych przedmiotów zawierających jej logotyp. Od jakiegoś czasu chciałam złożyć większe zamówienie na gadżety reklamowe. Podjęłam decyzję, że kupię kilka rodzajów takich akcesoriów.

Smycz z nadrukiem na zamówienie

szerokie smycze do identyfikatorówPierwszy wybór padł na ceramiczne kubki. Były one dla mnie oczywistością, ponieważ codziennie pijemy w pracy gorące napoje. Chciałam, aby zawartość naszych szafek prezentowała się spójnie. Postawiłam na klasyczne, białe modele. Zdecydowałam się także, że zamówię szerokie smycze do identyfikatorów. Było to dla mnie istotne, ponieważ w najbliższej przyszłości zamierzam wprowadzić system, który będzie wymagał ich stosowanie. Dzięki praktycznej tasiemce, będzie łatwiej odnaleźć identyfikator w torebce czy kieszeni. Zostały nadrukowane jednostronnie. Końcowa część jest odpinana, co umożliwia szybki dostęp do identyfikatora czy kluczy bez konieczności korzystania z tasiemki. Posiadają specjalny uchwyt, który w sposób stabilny przechowa plakietkę w plastikowym etui. Na liście mojego zamówienia pojawiły się także pendrivy na breloku. Będą praktycznym dodatkiem do świątecznych prezentów, które planuję wręczyć moim pracownikom w grudniu. Ponadto, zamierzam wziąć je na branżowe targi, w których niedługo będziemy jako firma brać udział. Dzięki tym akcesoriom logo firmy zostanie zaprezentowane na różnych nośnikach, co zwiększy prawdopodobieństwo zapamiętania jej nazwy.

Akcesoria z własnym nadrukiem to świetnie rozwiązanie dla właścicieli małych i dużych firm. Pracownicy korzystający z nich są dodatkową reklamą działalności przedsiębiorstwa. Są praktycznym i mile widzianym upominkiem, który wykorzystam podczas świąt czy organizacji stoiska na targach.