Solidnie wykonane hokery

Bardzo lubię pomieszczenia, w których do wystroju zostało użyte drewno. Dlatego też gdy sama urządzałam swoje mieszkanie to starałam się żeby drewno występowało i to w różnych odcieniach. Chciałam bardzo połączyć taki nowoczesny, surowy i zimny styl z ciepłem drewna.

Zakup drewnianych hokerów do kuchni

hokery z drewnaGdy urządzałam kuchnie to mniej więcej wiedziałam jaki efekt chcę osiągnąć. Chciałam żeby było to pomieszczenie jak najbardziej praktyczne. W którym wygodnie będzie mi się przygotowało potrawy. I myślę, że udało mi się osiągnąć cel. Moja kuchnia jest akurat cała drewniana. Mam też małą wyspę, o której zawsze marzyłam. Moja kuchnie jest dość duża także mogłam sobie na nią pozwolić. Wyspa jest drewniana a od strony wejścia do kuchni znajdują się hokery z drewna właśnie. Te hokery nie są niestety łatwe do dostania. Musiałam zamawiać je przez internet. Wtedy pierwszy raz kupiłam mebel w taki właśnie sposób. Bałam się najbardziej tego, że hokery, które przyjdą nie będą tym co chciała mieć. Jednak gdy po paru dniach od zamówieniach dostałam przesyłkę okazało się, że są idealne. Naprawdę razem z wyspą wyglądają tak jakby były robione u tego samego stolarza. Widać też, że są solidnie zrobione. Od razu usiadłam na jednym i mogę śmiało powiedzieć, że jest na nim wygodnie. Zresztą ciekawie siedzi się na takim wysokim stołku. Możliwe, że będzie to jedno z moich ulubionych miejsc do siedzenia gdy mąż będzie na przykład przygotowywał coś w kuchni. 

Mam bowiem sporo szczęścia z tym, że on lubi gotować. Ja wtedy będę mogła siedzieć z drugiej strony na hokerze i przyglądać się temu wszystkiemu popijając przy tym dobrą kawę. Gdy mąż zobaczył te stołki to powiedział z kolei, że to on będzie sobie wygodnie siedział gdy ja będę coś przygotowywała.