Sprowadziłam do hurtowni nowe kopiarki i materiały eksploatacyjne

Prowadzę hurtownię z materiałami biurowymi. W mojej hurtowni można kupić wszystko. Mamy sprzęty takie jak kopiarki i inne a także zwykły papier i zszywki. Hurtownia znajduje się w centrum Torunia. Mamy wielu klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprzedaję najlepsze drukarki i kopiarki

Dzierżawa kserokopiarek WarszawaHurtownie prowadzę już pięć lat. Uważam, ze odniosłam sukces w tej branży. W naszym mieście nie mam konkurencji. Wszystkie inne sklepiki, które oferują podobne materiały są małe. Ja mam duży lokal, w którym na spokojnie można wszystko obejrzeć. Ostatnio zamówiłam do mojej hurtowni nowe sprzęty z warszawy. Rozpoczęłam współprace z bardzo znanym producentem z Warszawy. Tonery do kopiarek Konica Minolta będą na pewno chętnie kupowane przez moich klientów bo są w bardzo przystępnych cenach. Zamówiłam także materiały eksploatacyjne do drukarek. Klienci często o nie pytają więc teraz nie będę musiała nikogo odsyłać. Staram się zapewnić każdy sprzęt żeby klienci nie przechodzili do konkurencji. Sprzedaję także kserokopiarki. Maszyny te sporo kosztują dlatego wpadłam na pomysł żeby wprowadzić dzierżawę na takie sprzęty. Dzierżawa kserokopiarek jest nowością w naszym mieście. Już kilka firm pytało mnie o warunki dzierżawy i mam już kilku chętnych na takie rozwiązania. Osobom, które zdecydują się na dzierżawę gwarantuję materiały eksploatacyjne do kserokopiarek. Uważam, że to będzie dobre rozwiązanie dla wielu mniejszych firm, których nie stać na zakup sprzętu.

Moja hurtownia dzięki nowym produktom cieszy się jeszcze większym zainteresowanie. Klienci doceniają dobre ceny a także bogaty wybór rożnych sprzętów. Cieszę się, że moja hurtownia jest tak chętnie wybierana i popularna w naszym mieście. Zastanawiam się na sprzedaży internetowej. Dzięki temu będę mogła trafiać do większej ilości klientów.

Źródło http://sklep.invmedia.pl