producent oświetlenia LED

Sprzedaż towaru od producenta oświetlenia LED

Mam na imię Małgorzata. Moja córka Karolina postanowiła otworzyć własną firmę. Chce sprzedawać przez internet żarówki led. Zdziwiłam się, ze wybrała taką branżę.

Znany i polecany producent oświetlenia LED

producent oświetlenia LEDJak zaczynała wspominać o swojej firmie to liczyłam, ze zdecyduje się na branżę odzieżową lub z innym asortymentem. Córka wyjaśniła mi, ze ojciec jej przyjaciela ma firmę i produkuje taśmy led i inne rzeczy do montażu tego typu oświetlenia. Polecany producent oświetlenia led jest znany w rejonie i za granicą. Jako importer oświetlenia led jest ceniony w branży. Ma duże zyski i co jakiś czas powstają nowe oddziały sklepików w różnych miastach. Córka w tej branży widzi spora szansę dla siebie. Zależy jej żeby interes się utrzymał a jeśli chodzi o torby lub ubrania to rynek jest już tym przesiąknięty. Stwierdziła, że rzeczywiście żarówki led są teraz bardzo popularne i poszukiwane przez klientów. Nie sądziłam, ze córka tak dobrze ze wszystkim będzie radziła. Stronę firmową pomógł jej założyć i uruchomić mój chrześniak, czyli jej kuzyn Filip. Zamieścił na niej wszystkie produkty, które córka będzie sprzedawała. Zasilacze led są wytrzymałe i łatwe w montażu. Należy taśmy led i zasilacze montować jeżeli oczywiście ma się wiedzę na ten temat. Jeżeli nie to powinien montażem zająć się specjalista. Producent oświetlenia led zaproponował córce dobry towar w dobrej cenie. Na rynku jest spora konkurencja i córka musie na początku przebić się na rynku. Poza dobrą stroną internetową przydałaby się jeszcze dodatkowa reklama. Postanowiłam pożyczyć trochę pieniędzy córce, żeby miała na start.

Potrzebuje sporo pieniędzy na towar i reklamę. Żarówki led, taśmy i zasilacze będzie trzymać na razie w naszej piwnicy. Mamy tam sporo miejsca. Teraz wiem, czemu córka robiła tam ostatnio porządek.