Stała współpraca z firmą windykacyjną

Moja firma, jak zresztą nie jako jedyna, borykała się z kontrahentami, którzy mieli trudności i opóźnienia w płaceniu faktur. Byłem człowiekiem wyrozumiałem i cierpliwie czekałem na pieniądze. Nie było to dla mnie rozsądne, gdyż płynność finansowa na tym ucierpiała.

Odzyskane pieniądze z pomocą sprawdzonej firmy windykacyjnej

sprawdzona firma windykacyjna - WarszawaNie chciałem pogarszać sytuacji w swojej firmie a zależało mi na jej rozwoju. Nie dysponowałem jednak żadnymi skutecznymi narzędziami, aby móc samodzielnie odzyskać pieniądze od swoich dłużników i z tego właśnie względu podjąłem decyzję, że zasięgnę pomocy od zewnętrznej firmy. Interesowała mnie tylko sprawdzona firma windykacyjna – Warszawa była miastem, gdzie takich firm nie brakowało, ja jednak postanowiłem popytać znajomych. Nie ja jeden borykałem się z dłużnikami i wiedziałem, że ktoś poleci mi właśnie sprawdzoną i skuteczną firmę windykacyjną. Olek, jeden z moich znajomych dał mi namiary na firmę, z którą miał już okazję współpracować i zapewnił mnie jednocześnie, że jest to skuteczna firma windykacyjna, która potrafi odzyskać każdą należność. Odpowiadało mi to, gdyż z firmą windykacyjną planowałem podjąć stałą współpracę. Moja firma była duża i opóźnienia występowały co miesiąc. Skontaktowałem się z dyrektorem handlowym, który przedstawił mi warunki współpracy. Było to atrakcyjne i od razu zdecydowałem się na współpracę. Firma windykacyjna otrzymała ode mnie niezbędną dokumentację i od razu rozpoczął się proces odzyskiwania długów.

Moja firma po kilku miesiącach odzyskała płynność finansową. Oczywiście kontrahenci nadal mieli opóźnienia w regulowaniu faktur, jednak firma windykacyjna nad wszystkim czuwała i dzięki temu pieniądze odzyskiwałem dużo wcześniej. Byłem zadowolony z usług tej firmy.