Trawa na taras jak naturalna

We wszystkich sklepach budowlanych, które są bardzo popularne wśród klientów urządzających swoje mieszkania znajdziemy również dekoracje na taras i balkon. Zazwyczaj są to doniczki, kwietniki, meble ogrodowe ratanowe i wiele innych. Jeśli na naszym tarasie nie ma możliwości posadzenia naturalnej trawy to możemy zastąpić tą sztuczną. Taka dostępna w sklepach w rolce czyli na metry.

Trawa sztuczna na metry

sztuczna trawaOczywiście nie ma nic bardziej naturalnego jak prawdziwa trawa. Taka, która wygląda niemal jak dywan i jest pięknie i Równo skoszona. Niestety nie wszyscy możemy mieć taką trawę ponieważ, albo nie mamy ogrodu albo nie mamy odpowiedniego podłoża. Dla takich osób dostępna we wszystkich sklepach budowlanych jest sztuczna trawa. Taką trawę możemy kupić w rolce na metry. Za około 10 m długości oraz półtora metra szerokości trawy sztucznej zapłacimy 150 zł. Taka jedna Rolka zazwyczaj wystarczy na jeden standardowy balkon. Jeśli natomiast chcemy taką trawę położyć na naszym tarasie to zazwyczaj musimy mieć przynajmniej dwie lub trzy rolki sztucznej trawy. Zaletą sztucznej trawy jest fakt, że jest ona bardzo odporna i Wytrzymała. Nie trzeba takiej wykładziny z ze sztucznej trawy ściągać nawet na okres jesienno-zimowy. Dodatkowo trawa syntetyczna nie zmienia swojego koloru nawet po wpływem działania promieni słonecznych. Zatem jest idealna i posłuży nam na pewno kilka lat.

Trawa syntetyczna czyli sztuczna jest dostępna w każdym sklepie budowlanym. W takich sklepach znajdziemy różne przedział cenowy za taką trawę. Im gęściejsze oraz bardziej solidna trawy tetyczna tym cena za metr kwadratowy będzie większa. Oczywiście zazwyczaj cena idzie w parze z jakością i lepiej kupić raz a porządnie. Tym bardziej że nie jest to wydatek, który musimy ponawiać co jakiś czas.