Twój własny nadruk na kubku

W domu każdego z nas znajdują się przedmioty, które są pozornie błahe, inni lokatorzy nawet nie zwracają na nie większej uwagi i generalnie tylko dla nas mają one jakieś znaczenie. Czasem jest to ulubiona książka, film, gra, a innym razem poduszka czy koc. Pewnego dnia zastanawiałam się nad tym fenomenem i pomyślałam, że kubki z nadrukiem to właśnie jedna z takich rzeczy.

Zwyczajny kubek- mała rzecz a cieszy

kubki z nadrukiemJestem przekonana, że każdy z Was ma swój ulubiony kubek. Najczęściej duży; taki, w którym przenieśliśmy już hektolitry herbaty, czy kawy, które mają nas pobudzić każdego ranka, a później cyklicznie w ciągu dnia umilać nam podejmowane aktywności. Ostatnio zwrócono szczególną uwagę na kubki z nadrukiem ponieważ jeżeli prezentują się one ładnie i estetycznie mogą stanowić integralny element wystroju wnętrza; nie tylko tego kuchennego. Dlatego też zdecydowałam się na założenie firmy, która będzie zajmowała się produkcją najbardziej wymyślnych wzorów, grafik i zdjęć widniejących później właśnie na ściankach owego kubka. Ponadto wystartowaliśmy ze specjalną stroną internetową, a także utworzyliśmy własne strony na różnych portalach społecznościowych, dzięki czemu nasze kubki miały zyskać większy rozgłos. Cały proces produkcji nie był szczególnie wymagający. Wprawdzie można było u nas wybierać pomiędzy przeróżnymi kształtami, kolorami, a także wzorami, które naszym klientom proponowaliśmy,ale nawet mimo tego cała technologia wytwarzania kubka nie była skomplikowana.

Oczywiście udostępniliśmy także specjalny panel, w którym można było zaprojektować własny, zindywidualizowany kubek z dowolnym nadrukiem. Jest to kategoria,która od początku działalności cieszy się największą popularnością, dzięki czemu firma może się rozwijać.