W jaki sposób działają rollery jadeitowe?

Stres i zmęczenie związane z codzienną pracą potrafią odcisnąć swoje piętno nie tylko na psychice, ale również na naszym ciele. Zwłaszcza po naszej twarzy to widać, gdy pojawiają się worki pod oczami, opuchlizna i zmarszczki. Istnieją jednak sposoby, które codziennie stosowane mogą przywrócić nam dawny blask cery, a jednocześnie mocno nas zrelaksować.

Jadeitowy masaż twarzy

roller jadeitowy do twarzySkutki stresu oraz zmęczenia mogą się objawiać na naszej twarzy w różnoraki sposób. Zmiany hormonalne wywołane przewlekłym stresem mogą nawet sprawić, że pojawi się trądzik, jednak najczęściej mamy do czynienia z opuchniętą twarzą i okolicami oczu, a także z przygaszonym po prostu wyglądem. Możemy jednak temu w prosty sposób zaradzić jednocześnie stosując i masaż i pielęgnacje. Roller jadeitowy do twarzy jest świetnym rozwiązaniem na tego typu problemy. Zimny kamień daje ogromne ukojenie dla zmęczonej skóry, jednocześnie niwelując jej opuchliznę, także tę pod oczami. Jednocześnie ma silne działanie odprężające, co pozwoli nam na zredukowanie stresu w naszym organizmie. Ponadto wykazuje także inne działania, będące doskonałym dopełnieniem codziennej pielęgnacji. Oprócz tego, że doskonale koi naszą skórę i psychikę to w dodatku świetnie działa detoksykująco. Jest zalecany przy walce z trądzikiem różowatym ponieważ wykazuje działanie także rozjaśniające.

Roller jest stosunkowo niedawno u nas na rynku przez co wiele osób wciąż sądzi, że jest to jedynie gadżet, dający miłe uczucie chłodu na twarzy oraz odprężenie. Tymczasem roller z kamieniem jadeitowym potrafi świetnie działać na zmarszczki pobudzając skórę do produkcji kolagenu i elastyny, przyspieszając odnowę komórek, czy zmniejszając rozszerzone naczynka. Jest to zatem wielofunkcyjny produkt doskonały dla każdego typu cery, nawet tej najbardziej wrażliwej.