Walizki od Ryanaira

Walizki od Ryanaira oraz badanie życia dzikich lwów w Afryce

Moją wielką pasją była dzika przyroda. Na szczęście udało mi się pokierować swoją przyszłość w taki sposób aby badać życie dzikich zwierząt. Pracowałem dla ośrodka badawczego, który liczył i opisywał życie drapieżników. Ja miałem wszelkie uprawnienia, praktyki oraz doświadczenia aby brać w takich wyprawach udział.

Walizki od Ryanaira spełniały wszystkie wymagania

Walizki od RyanairaTym razem celem mojej podróży została Afryka. Naszym zadaniem było badanie życia dzikich lwów. One zamieszkiwały sawannę, która była obfita w zwierzęta kopytne będące ich głównym pożywieniem. Moja wyprawa była bardzo wymagająca i musiałem się do niej odpowiednio przygotować. Moje walizki na kółkach zupełnie się do tego nie nadawały. Musiałem poszukać nowych rozwiązań. Moi przyjaciele, którzy mieli bardzo duże doświadczenie powiedzieli mi jak powinny wyglądać odpowiednie walizki do samolotu. Ja znalazłem sklep internetowy, który miał bardzo szeroką ofertę. Mi najbardziej zależało na dobrym producencie i znakomitymi materiałami. Walizki od Ryanaira spełniały moje wszystkie wymagania. Każdy podróżnik polecał je na swoim blogu i mówił, że nie które modele są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Jednak ja zdecydowałem się na walizki wittchen. Były trochę tańsze i to mnie przekonało. Wiedziałem, że po powrocie będzie ona do niczego tak samo jak moje inne walizki kabinowe. Miesięczny pobyt w Afryce na pewno nie oszczędzał rzeczy. Lew jest jednym z najniebezpieczniejszych zwierząt Afrykańskich. Samiec tego gatunku posiada bardzo bujną grzywę.

Lwy żyją w stadach, gdzie każdy osobnik ma swoje obowiązki. Samice zajmują się polowaniem i wychowywaniem potomstwa. Samce bronią swoje stada i zdobywają nowe terytoria. Takie lwie rodziny mają bardzo określone zwyczaje. Zazwyczaj w kręgu pozostają tylko samice, a samce są wypędzane lub pozbawiane życia.