Wesele w województwie mazowieckim

 

Wesele w stolicy to marzenie wielu – nic dziwnego, w końcu wynajęcie sali weselnej właśnie tam wydaje się najbardziej ekskluzywnym i eleganckim wyborem. Prawdę jest jednak taka, że w miastach nieopodal Warszawy można znaleźć nawet ładniejsze sale, a poza tym ich otoczenie jest nieco spokojniejsze i ładniejsze, więc warto zdecydować się na te miejsca.

Najpiękniejsze sale weselne

sala weselna w LegionowieMój ślub organizowałam z pomocą mamy oraz siostry. Uważałam, że my – kobiety mamy najlepsze wyczucie estetyki, a poza tym narzeczony nie miał do tego głowy, chociaż też się starał. Wiedziałam, że moim priorytetem będzie wynajęcie sali weselnej – chciałabym, żeby sala pasowała do wybranego przeze mnie motywu kolorystycznego, jakim były różne odcienie niebieskiego z odrobinką bieli. Sala musiała więc posiadać dość 'łagodny’ wygląd, bez żadnych ciemnych elementów. Poza jeżdżeniem po stolicy i w jej okolicach, zasięgaliśmy także porady naszych znajomych i rodziny. Dużo osób powiedziało, że jeżeli wesele ma mieć miejsce w województwie mazowieckim, to najlepsza będzie sala weselna w Legionowie. Oczywiście po zebraniu tylu pozytywnych opinii od razu się tam zebraliśmy. Sala okazała się w ogóle przerastać moje wymarzenia o idealnej sali. To było coś więcej i wiedziałam, że gdyby powiedzieli nam, że nie mają wolnego terminu, to bym się załamała. Na szczęście był, więc już wiedziałam, że moje wesele będzie idealne.

Warto jest dobierać salę weselną odpowiednią do naszych potrzeb. Oczywiście jej wielkość jest bardzo ważna, tak samo jak schludność, jednak poza tym musimy też brać pod uwagę naszą wizję: w końcu sala może być poprawna, ale nie musi wcale wyglądać tak jak byśmy tego chcieli. Dlatego warto poświęcić na poszukiwanie sali trochę czasu i będzie okej.