Weselne podziękowania dla gości w formie magnesu

Szykując przyjęcie weselne, bardzo ważna jest lista gości. Pragniemy, aby w trakcie wesela czuli się oni, jak najlepiej i zapamiętali to wydarzenie na długo. Oprócz rozmaitych konkursów, które mają zmobilizować przybyłych na wesele do wspólnej integracji oraz dobrej zabawy, Para Młoda musi pomyśleć o pamiątkowych prezentach, np. słoiczkach miodu czy magnesach.

Magnes – prezentem dla gości weselnych

podziękowania dla gości magnesMłoda Para często mierzy się z dużą zagwozdką dotyczącą wyboru małych prezencików dla gości. Tak ciężko wpasować się w gust zaproszonych, którzy przecież są w różnym wieku, dlatego też należy wybierać sprawdzone rozwiązania, które zadowolą każdego. Niewielkie gadżety stanowią formę podziękowania dla gości magnes jest jednym z jej przykładów. Oczywiście należy wybrać ten spersonalizowany, a mianowicie muszą się na nim znaleźć: imiona Pary Młodej, data zaślubin, a także przykładowo jakiś miłosny, piękny cytat. Upominek ten powinien być wykonany z trwałych materiałów, aby znajdujący się na nich napis pozostawał w nieskazitelnej formie, przez jak najdłuższy czas. Ponadto grawer musi być wyraźny oraz czytelny. Jeżeli zaś chodzi o jego kolorystykę, to jest ona zależna od gustu Pary Młodej. Najczęściej wybierane są odcienie pastelowe, a tym samym subtelne i delikatne. Jednak magnesy to tylko jedna z propozycji. Oprócz nich, doskonałym wyborem są upominki w postaci smacznych przysmaków, np. dżemów czy miodów. Taki mały słoiczek z ozdobną naklejką, na pewno przypadnie do gustu niejednemu gościowi weselnemu. 

Młoda Para stoi przed nie lada wyzwaniem, gdyż wybranie trafnego prezenciku dla przybyłych na wesele gości, stanowi niezwykle trudne zadanie. Magnes jest świetnym upominkiem, ponieważ jest zarówno niedrogi, jak i estetyczny. Można powiesić go na lodówce, dzięki czemu codziennie będzie przypominał obdarowywanym nim o tym wspaniałym dniu.