Zagęszczanie rzęs, przedłużanie rzęs

Wszystko o stylizacji rzęs

Przedłużać, zagęszczać a może malować rzęsy specjalnym tuszem ? Wiele kobiet zadaje sobie podobne pytania mając sporo wątpliwości wokół tematu stylizacji rzęs. Temat makijażu oczu jest równie delikatny jak one same, dlatego warto rozwiać wątpliwości zbierające się nad tym zagadnieniem.

Na czym polega zabieg stylizacji rzęs?

Zagęszczanie rzęs, przedłużanie rzęsZabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest całkowicie nieinwazyjny, do jego wykonania używa się specjalnych szczypczyków i kleju do rzęs. Same rzęsy natomiast produkowane są z różnych materiałów – od całkowicie syntetycznych po częściowo naturalne, wytwarzane z sierści norek syberyjskich. Jedynym skutkiem ubocznym może być uczulenie na któryś z rodzajów rzęs używanych przy zabiegu, nie da się jednak tego stwierdzić przed wykonaniem przedłużania lub zagęszczanie rzęs warszawa. Natomiast przeznaczone do tego celu kleje są w 100% antyalergiczne i nie wywołują podrażnień. Jeśli więc masz obawy, czy zabieg jest bezpieczny i nie zagraża twoim oczom to odpowiedź brzmi tak. Wystarczy, żeby zabieg był wykonywany przez doświadczoną kosmetyczkę, z użyciem jakościowych materiałów, najlepiej w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Osoby wykonujące zabieg przedłużanie i zagęszczanie rzęs podchodzą do klientek bardzo indywidualnie. Chodzi bowiem o to, aby możliwie najdokładniej dopasować rzęsy do kształtu twarzy i indywidualnych upodobań. To do samej zainteresowanej należy wybór materiału oraz rozmiar przyklejanych rzęs. Co równie ważne, stylizacja rzęs ma tą przewagę nad standardowym makijażem i malowaniem rzęs tuszem, że nie rozmazuje się podczas kontaktu z wodą, potem czy łzami.

Możesz zatem bez najmniejszych przeszkód myć twarz i oczy wodą, chodzić na basen czy uprawiać inną aktywność fizyczną. Jest to więc wspaniałe rozwiązanie dla aktywnych osób, które jednocześnie chcą dobrze wyglądać.