szafa dla dziecka

Wymiana mebli w pokoju dla dziecka

Wraz z mężem planujemy generalny remont naszego domu. Nie przeprowadzaliśmy takiego remontu już wiele lat. Dlatego uznaliśmy, że to najwyższy czas. Pierwsza w kolejności jest łazienka. Planujemy kupno kafelek na specjalne zamówienie. Dzięki czemu nikniemy powtarzania motywów z mieszkań naszych znajomych.

Szafa dla dziecka na wymiar

szafa dla dzieckaTo takie nudne gdy wszędzie widzi się podobne wzory. Marzy nam się również duża wanna z hydromasażem, w której będziemy mogli relaksować się po ciężkim dniu. Wanna musi być koniecznie duża, gdyż dzięki temu będziemy mogli kąpać się we dwoje. Kolejna w kolejce jest kuchnia. Tutaj zdecydowaliśmy się na meble na wymiar. Dzięki temu będą one idealnie pasować do naszego nietypowego rozstawu ścian. Ściany w kuchni są okrągłe i ciężko jest je ustawić tradycyjnymi meblami. Wymienimy jeszcze sprzęt AGD, gdyż stary pochłania już za dużo energii. Czytałam w Internecie, że nowszy sprzęt zużywa mniejszą ilość energii. Pozwoli nam to zaoszczędzi sporo pieniędzy. Remont również odbędzie się w naszej sypialni. Planujemy postawienie ścianki działowej tak aby wydzieliła się osobna garderoba na moje ubrania. Zamierzamy również położyć fototapetę z zdjęciem ze ślubu. Łóżko także kupimy większe. Odkąd mamy psa nie ma już w nim miejsca na wszystko. Wymienimy także półki w garderobie i zrobimy specjalne szafki na nasze buty. Dzięki temu oszczędzimy trochę na kupnie szaf. Remontowi poddamy również pokoje naszych dzieci. Na pierwszy ogień wymienimy łóżka i szafa dla dziecka. Są one już trochę za małe dla nich i konieczne jest kupienie większych z lepszymi materacami tak aby dobrze podpierały ich młode kręgosłupy. Meble dziecięce także planujemy zamówić na wymiar. Zaprzyjaźniony fachowiec powiedział nam, że przy większej ilości otrzymamy rabat.

Dlatego zamówiona jest już szafa dla dziecka i biurko dla dziecka. Te elementy musza się znaleźć w ich pokojach ponieważ ograniczą w ten sposób bałagan. Meble dla dzieci to trudny wybór co roku zmieniają się modne motywy i ciężko trafić w gust dzieci. Remont zaczyna się już za tydzień mam nadzieje, że przebiegnie szybko i bez większych problemów.