Wymieniłem szybkę w moim iphonie

Ostatnio, kiedy wychodziłem z domu wypadł mi z kieszeni mój telefon. Ponieważ upadł na betonową posadzkę nie miał szans na to, żeby się nie uszkodzić. Ekran działał, ale pojawiła się na nim rysa, która przeszkadzała w normalnym użytkowaniu. Można się było nawet o nią skaleczyć. Ponieważ mam trochę wiedzy na temat wymiany szybek w telefonach postanowiłem sam naprawić iphone, żeby nie musieć oddawać nigdzie telefonu. 

Zamówiłem szybkę do iphone przez internet 

wymiana szybki iphone 6sJeszcze tego samego dnia po powrocie do domu zamówiłem szybkę do iphone. Dopłaciłem za szybką dostawę, bo zależało mi, żeby jak najszybciej dokonać naprawy mojego telefonu. Z rozbitą szybką nie prezentował się zbyt ładnie i szczerze mówiąc dość utrudniała ona używanie iphone. Na szczęście już następnego dnia dostałem tą część telefonu i mogłam zabrać się za wymianę. Ponieważ chciałem mieć pewność, że wszystko robię poprawnie wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: wymiana szybki iphone 6s, bo dokładnie taki model telefonu posiadałem. Obejrzałem filmik, w którym autor wymieniał taką szybkę. Zabrałem się do pracy. Najpierw ściągnąłem szybkę, która przy tym rozleciała się w drobny mak. Następnie odtłuściłem ekran i delikatnie nałożyłem nową szybę na mój iphone. Później przycisnąłem telefon do podłoża i zgodnie z tym, co napisali w instrukcji nie używałem telefonu przez pół godziny, żeby szybka się nie przesunęła. 

Po tym czasie uruchomiłem ponownie telefon. Całość działała bez zarzutu. Szybka bardzo dobrze przylegała i można było bez przeszkód korzystać z aparatu. Dzięki samodzielnej wymianie szybki udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy. A przede wszystkim czas, ponieważ nie musiałem szukać serwisu zajmującego się wymianą szybek w telefonach oraz nie musiałem zostawiać nikomu iphone na czas naprawy.