Wymyśliłem preparat odstraszający gołębie

U nas to z gołębiami ciężko się uporać. Każdy robi co może i działa na własną rękę. Ja postanowiłem zrobić coś na własną rękę i liczyłem, że dokonam czegoś wyjątkowego. Jestem mądry i kreatywny co daje mi spore szanse na odniesienie sukcesu.

Dzięki preparatowi na gołębie mam dobry środek odstraszający

przeciw gołębiomPostanowiłem wymyślić coś dobrego przeciw gołębiom, co będzie skuteczne. Poza kolcami czy siatkami jest wiele dostępnych rozwiązań i nawet chciałem się czymś posiłkować. Uznałem, że wymyślę preparat na gołębie. Mam do tego niezbędne narzędzia, ponieważ pracuję w dobrej firmie i mogę korzystać ze wszystkiego. Jak wymyślę coś skutecznego przeciw gołębiom to pewnie to opatentuję i będę na tym zarabiał krocie. Nad preparatem pracowałem dość długo. Zeszło mi wręcz kilka miesięcy, ale nie zniechęcałem się, ponieważ byłem dość bliski dokonania czegoś wielkiego. W końcu po niespełna roku udało mi się wymyślić przeciw gołębiom doskonały preparat, który nie dość, że jest skuteczny, to na dodatek jego działanie udało mi się przedłużyć do kilkudziesięciu godzin. Tego to jeszcze na pewno nie było. Nie wiedziałem co dalej z tym zrobić. Mam coś nowego przeciw gołębiom, ale gdzie mam się z tym zgłosić? Sytuacja sama się rozwiązała, ponieważ mojego prezesa mój pomysł zainteresował i chciał go wprowadzić do produkcji. Zgodziłem się mu sprzedać swój pomysł. Zarobiłem sporo a i na dodatek dostałem awans i mam zarządzać zespołem ludzi. Może jeszcze wymyślę coś przeciw gołębiom i też to zostanie wprowadzone do produkcji.

Mój preparat okazał się hitem nie tylko na naszym krajowym rynku. Na dzień dzisiejszy jestem wielkim przedsiębiorcą i współpracuję z klientami zagranicznymi. Jestem bardzo bogatym człowiekiem i mój status społeczny jest wysoki.