odzież używana damska

Wynajmuję lokal na tanią odzież używaną damską

Siostra namówiła mnie, abyśmy zainwestowały we własny biznes. Początkowo byłam sceptyczna do jej pomysłu, jednak bardzo szybko się przekonałam, że Iwona ma świetny plan, który łatwo można zrealizować.

Odzież używana damska od znanych marek

odzież używana damskaChcemy otworzyć sklep, gdzie dostępna będzie tania odzież używana dla każdego a Iwona ma kontakty i będzie sprowadzała towar z Anglii, który jest bardzo dobrej jakości. Podobno jest tam markowa odzież używana, na której można zarobić bardzo ładne pieniądze. Iwona odpowiadała za sprowadzenie odzieży a ja miałam poszukać dla nas jakiegoś odpowiedniego lokalu. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać dlatego od razu zgłosiłam się do pośrednictwa nieruchomości po pomoc. Powiedziałam, że chcemy założyć sklep, gdzie dostępna będzie odzież używana damska z Anglii, bardzo dobrych i znanych marek oraz odzież używana męska i zależy mi, żeby był to lokal w atrakcyjnej lokalizacji. Pośrednik nieruchomości był bardzo profesjonalnym człowiekiem i zadeklarował, że znajdzie dla mnie najlepsze lokale a nasza tania odzież używana na pewno będzie się dobrze sprzedawała. Mam poczekać kilka dni, ponieważ ma on sprawdzić i porównać wszystkie dostępne lokale na wynajęcie. Wszystkie, które będą spełniały warunki będę mogła osobiście obejrzeć i podjąć decyzję. W międzyczasie Iwona sprowadziła towar z Anglii i była tam naprawdę świetna markowa odzież używana, którą na pewno bardzo szybko sprzedamy. Pośrednik po trzech dniach się do mnie odezwał i pojechaliśmy obejrzeć trzy lokale, które dla mnie wybrał.

Jeden znajdował się w dzielnicy, gdzie było mnóstwo sklepów ale tania odzież używana dostępna była tylko w jednym miejscu z dala od lokalu, który oglądałam. Bardzo mi się spodobało to miejsce i zdecydowałam się wynająć ten lokal. Na pewno wszystko nam się uda.