transport

Wypadek komunikacyjny.

Jechałem kiedyś sobie autostradą i nagle przede mną nadarzył się wypadek. Coś się stało kierowca wpadł w poślizg, ale przyzwoitość kazała się zatrzymać i wezwać pomoc.

W sytuacji wystąpienia wypadku, cały transport lądowy zostaje zahamowany, a my nie mamy na niego wpływu

transportDla pojazdów potrzebny był jakiś transport olsztyn, ale pojazdy to teraz najmniejszy problem. Przyjedzie autolaweta i zawiezie je pewnie do Olsztyna bo w jego okolicach się wydarzyło. Trzeba było zadzwonić po pomoc czyli karetkę i straż pożarną ponieważ nie byłem w stanie pomóc osobom uczestniczącym w wypadku. To był ponad moje siły. Poza tym podczas wypadku jeden z pasażerów ugrzązł w pojeździe i nie miał jak się wydostać. Do tego byli potrzebni strażacy, którzy się na tym znali. Na szczęście czekaliśmy krótko na pomoc. Pierwsi przyjechali lekarze i strażacy co w sumie było bardzo logiczne ponieważ panowie policjanci byli potrzebni tylko do spisania protokołu i tyle. Więc nawet transport niskopodwoziowy był wcześniej niż oni, chociaż i tak musieli czekać ponieważ policjanci musieli i tak zrobić zdjęcia, które będą dołączone do protokołu. Pomimo że nie jest to wymagane panowie później maja problem. Strażacy bardzo szybko uporali się z problemem i nie wiedząc czemu nie pojechali a tu jeszcze trzeba samochody ściągnąć z drogi bo zawadzają. Ale od tego jest już pomoc drogowa i jej autolaweta. Niestety pan który się spowodował ten wypadek będzie maiła problemy. Prawdopodobnie za szybko jechał i spowodował owo wydarzenie.

Ten wypadek spowodował też duże utrudnienie na autostradzie. Warto jeździć ostrożnie bo narażamy wtedy swoje życie a także życie innych. I samochodu szkoda. Chociaż samochód to można kupić a życia już niestety nie kupimy.