Wyprzedaż grzejników pionowych

W ostatnim czasie postanowiłem dokonać zmian w swojej firmie. Planowałem wynająć mniejszy budynek, ponieważ zrezygnowałem ze sprzedaży wielu produktów i magazyn, którym dysponowałem był zdecydowanie za duży. Za mniejszy metraż płaciłbym mniej i na tym oszczędził.

Sprzedaż ostatnich grzejników z magazynu

grzejnik pionowy stelradZdecydowałem się na sprzedaż kominków i wszystkie pozostałe rzeczy z magazynu postanowiłem wyprzedać. Najcenniejszy dla mnie był taki produkt jak grzejnik pionowy stelrad i za sprzedaż takich właśnie grzejników zamierzałem wołać rozsądną cenę. Wyprzedaż przeprowadziłem prosto z magazynu. Każdy klient, który był zainteresowany mógł na miejscu dokonać zakupów. Zgodnie z moimi oczekiwaniami największym zainteresowaniem cieszyły się właśnie te pionowe grzejniki. Wyprzedawałem je po cenie obniżonej o pięć procent, bo to były doskonałe grzejniki z czego każdy zainteresowany klient zdawał sobie sprawę. W magazynie posiadałem różnego rodzaju ogrzewanie i ono właściwie najlepiej się sprzedawało. Ku mojemu zaskoczeniu odwiedził mnie sąsiad. Wyjaśnił, że dostał nowe zlecenie na budowę bloku i szukał jakichś porządnych grzejników. Od razu poleciłem mu te pionowe grzejniki zachwalając korzyści związane z ich montażem. Sąsiad to nawet się nie zastanawiał, tylko od razu kupił ode mnie wszystkie grzejniki, które jeszcze zostały mi na stanie. Cieszyłem się, ze ich zakup zwrócił mi się w całości. Sąsiad na pewno będzie zadowolony, bo poleciłem mu jedne z najlepszych na rynku grzejniki.

Po wyprzedaży przeniosłem firmę do mniejszego budynku. Magazyn był wystarczający a ja dzięki tej decyzji zredukowałem znacznie koszty. Do sprzedaży grzejników na pewno jeszcze wrócę w przyszłości, bo to była dobra sprzedaż i wiele pieniędzy na tym zarobiłem.