Wytrzymała i efektowna taca

Planowałam niewielkie przyjęcie dla naszych znajomych. Przyznać muszę, że jest to dla mnie wyzwanie, ponieważ nie często zajmuję się taką organizacją. Szybko okazało się jednak, że muszę dokupić kilka rzeczy,. Przyjęcie miało odbyć się w ogrodzie, w związku z czym potrzebowałam odpowiedniej tacy, dzięki której mogłabym bez problemu przenieść jedzenie i napoje na zewnątrz.

Idealna taca serwisowa na przyjęcie

lene bjerre tacaTace, które posiadałam nie prezentowały się zbyt efektownie. Widać było na nich upływ czasu, a mi marzyło się przyjęcie w nowoczesnym stylu, niemal jak ze zdjęć umieszczanych na portalach społecznościowych. Stwierdziłam więc, że muszę zainwestować w taką tacę, która będzie wykonana z wysokiej jakości materiałów. Słyszałam, że jeśli chodzi o markę Lene Bjerre taca, która znajduje się w ich ofercie, cieszy się naprawdę dobrymi opiniami. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie straszny jej upływ czasu. Marka posiadała w ofercie tace różnej wielkości i kształtu. Ja chciałam zainwestować w pojemną tacę, która będzie nie tylko praktyczna, ale także będzie się doskonale prezentować. Uznałam, że doskonałym rozwiązaniem jest prostokątna taca na czterech nóżkach, która jest na tyle duża, aby pomieścić ciasto i napoje dla tych kilku gości. Doskonale prezentowała się na stole, dzięki czemu nie musiałam jej wynosić po przyniesieniu posiłków. Obawiałam się jednak nieco ceny, ponieważ marka Lene Bjerre jest jedną ze znanych na całym świecie marek.

Okazało się, że niepotrzebnie się martwię. Ceny nie były tak wygórowane, jak mi się zdawało. Tacę kupiłam w sklepie internetowym, dzięki czemu dodatkowo udało mi się nieco zaoszczędzić. Jestem zachwycona wykonaniem tacy. Widać, że marka dba o szczegóły, a także korzysta z wysokiej jakości materiałów.