Zakup pierwszego podkładu do twazy

Moja córka od jakiegoś czasu ma dosyć duże problemy z cerą. Oczywiście w pierwszej kolejności udałam się z nią do lekarza. Uważam bowiem, że musi mieć na swój trądzik jakieś odpowiednie leki. Po prostu córka jest już w takim wieku, że takie rzeczy są niestety normalne.

Wybór podkładu do twarzy

podkład do twarzyMoja córka oczywiście w pierwszej kolejności chciała jak najszybciej ukryć to co się dzieję z jej twarzą. Ja oczywiście chciałam jej w tym wszystkim pomóc. Sama jeszcze pamiętam jak miałam duże problemy z cerą i jak ciężko było te wszystkie zmiany ukryć. Jednak kiedyś nie było tak dobrych kosmetyków jak kiedyś. Moja córka zaprowadziła mnie do galerii gdzie znajduje się najlepsza w mieście drogeria. Tam był oczywiście podkład do twarzy, który chciała żebym jej kupiła. Jednak ja nie chciałam żeby ten podkład do twarzy był jakiś mocno ciężki. Wiem, że też nie powinien zapychać porów bo stan skóry może przez to się jeszcze pogorszyć. W drogerii było naprawdę wiele rodzajów podkładów. Spytałam się jednak pani w sklepie żeby doradziła najlepszy podkład dla dziewczyny w wieku mojej córki. Pani pokazała mi kilka, z których najlepszy według niej był jeden podkład do twarzy i podobno był przede wszystkim bardzo lekki. Zgodziłam się na zakup. Pani w sklepie pomogła jeszcze córce dobrać odpowiedni odcień do jej skóry. Córka moja po tych zakupach była naprawdę bardzo zadowolona i nie mogła się wprost doczekać tego kiedy wrócimy do domu i będzie mogła pierwszy raz się posmarować tym podkładem.

W domu córka od razu wypróbowała podkład i według mnie wyglądała naprawdę bardzo ładnie. Przede wszystkim podkład ten nie  był jakoś bardzo ciężki i córka nadal po nałożeniu jego wyglądała bardzo dziewczęco. Teraz chce żebym kupiła jej koniecznie tusz do rzęs.