restauracja gdańsk

Załatwiłam catering z restauracji w Gdańsku

Moim miejscem pracy była duża korporacja na wschodzie Polski. Tam zajmowałam się sprawami organizacji wyjazdów służbowych dla różnych placówek. Pewnego dnia dostałam zlecenie na zaplanowanie wyjazdu służbowego naszych pracowników do Gdańska. Musiałam im zarezerwować wszelkie możliwe miejsca nie przekraczając naszego budżetu.

Restauracja z Gdańsk posiada znakomite menu

restauracja gdańskBardzo często było to ciężkie zadanie. Musiała umiejętnie omijać pewne rzeczy i namawiać kierowników na rabaty. Niestety nie miałam innej pracy, a moje wynagrodzenie wszystko mi rekompensowało. W trójmieście miałam już kilka pewnych miejsc. Kiedyś znajdowała się tam sala weselna na której odbywała się uroczystość mojej kuzynki. Tym razem charakter wyjazdu miał być zupełnie inny. Jak zwykle chodziło o spotkania biznesowe. Na szczęście znałam bardzo duży hotel w którym znajdowały się sale konferencyjne. One były nam jak najbardziej potrzebne. Nasi klienci potrafili zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Ja musiałam zapewniać bardzo wysoki standard. Nie daleko znajdowała się pewna restauracja Gdańsk. Tam zamawiałam już wiele razy posiłki i zawsze czekał na mnie spory rabat. Bardzo dobrze znałam tamtejszego szefa kuchni. Tak było i tym razem. Po wykonaniu telefonu zdecydowałam się na catering dla naszych pracowników. Wiedziałam, że się na nich nie zawiodę. Ceny oraz jakość posiłków były zawsze przyzwoite.

Na dodatek i tym razem otrzymałam zniżkę. W trójmieście była jeszcze jedna dobra restauracja. Niestety ona znajdowała się za daleko i nie można było nawiązać współpracy z tak daleką placówką. Musiała organizować wszystko w pobliżu. Nocleg zaplanowałam w dobrej jakości hotelu. Jego oferta zawsze nam odpowiadała i nikt się nie skarżył. Mój szef po przeczytaniu sprawozdania był bardzo zadowolony.