Zalety depilacji światłem IPL

Golenie ciała nie należy do najprzyjemniejszych czynności bez względu na to, na jaką znaną metodę byśmy się zdecydowały. Stąd właśnie tak wielka popularność najnowocześniejszego sposobu na pozbycie się niechcianego owłosienia z ciała, jakim jest światło IPL pozwalające nam uzyskać rezultaty o których jeszcze kilka lat temu mogłyśmy jedynie pomarzyć.

Rezultaty depilacji IPL

IPL szczecinIdealnie gładka skóra nie tylko z wyglądu, ale również w dotyku utrzymująca się przez okres około sześciu miesięcy jeszcze do niedawna wydawała się czymś nierzeczywistym i co najwyżej marzeniem. Chcąc uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry i móc się nią rzeczywiście cieszyć musiałyśmy się decydować na depilacje woskiem, która zapewniała powyższe rezultaty przez mniej więcej dwa tygodnie. Dwa tygodnie gładkiej skóry w porównaniu do okresu pół rocznego wypada oczywiście blado, a właśnie te sześć miesięcy jest w stanie zapewnić nam depilacja IPL Szczecin posiada kliniki w których możemy poddać się właśnie tej formie depilacji. Co więcej, w przeciwieństwie do nieprzyjemnego, czy wręcz bolesnego wosku ten nowoczesny sposób depilacji jest praktycznie bezbolesny i nie posiada tych wszystkich skutków ubocznych z jakimi mierzyłyśmy się dotychczas, jak na przykład wrastające włoski, krostki oraz podrażnienia. Choć depilacja laserowa pozwala nam zachować efekty na znacznie dłuższy czas, to kobiety jednak coraz chętniej decydują się na zabiegi IPL.

IPL w przeciwieństwie do depilacji laserowej nie wywołuje tak wielkiego dyskomfortu podczas samego zabiegu. Poza tym IPL nie wymaga od nas wcześniejszego zapuszczania włosków, więc możemy poddać się tej formie depilacji o każdej porze roku. Kolejną przewagą tego zabiegu jest fakt, iż nie wymaga on od nas żadnego okresu rekonwalescencji ponieważ tuż po zabiegu możemy powrócić do naszego naturalnego trybu życia.