treningi piłkarskie

Zapisy na treningi indywidualne

Wraz z rodziną mieszkam w Krakowie od kilkunastu lat. Jakiś czas temu rozpoczął się rok szkolny i zdecydowałam, że zapiszę synka na zajęcia z piłki nożnej.

Treningi indywidualne z piłki nożnej

treningi piłkarskieU nas w Krakowie jest bardzo dużo możliwości, więc znalezienie odpowiedniego miejsca dla syna nie będzie problemem. Zajęcia pozalekcyjne odbywają się też często w szkole, do której syn uczęszcza. Mnie interesuje jednak miejsce, gdzie są zajęcia sportowe dla dzieci, ponieważ syn kocha piłkę nożną i na pewno się ucieszy. Znalazłam placówkę, która spełnia wszelkie moje oczekiwania. Odbywają się tam treningi indywidualne z piłki nożnej dlatego nie zastanawiając się od razu zapisałam syna na zajęcia. Podczas rozmowy z trenerem dowiedziałam się również, że prowadzą treningi bramkarskie, ale w trakcie zajęć okaże się co bardziej synowi odpowiada. Ignaś ma sześć lat i już teraz chcę, aby odbywał treningi indywidualne, ponieważ może to w przyszłości zaowocować. Postawą jest realizowanie potrzeb dziecka, dlatego nie wahałam się ani przez chwilę. Pierwsze zajęcia sportowe dla dzieci miały odbyć się w sobotę o godzinie dwunastej. Pojechała z Ignasiem i przyglądałam się jak sobie radzi. W salach odbywały się treningi indywidualne i były tam jeszcze mniejsze dzieci. Placówka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ponieważ zajęcia sportowe dla dzieci są idealnie dopasowane do ich potrzeb i rozwijają je w odpowiedni sposób. Pierwsze zajęcia sportowe dla dzieci były dla Ignasia bardzo ciekawe i nawet nie chciał wracać do domu, kiedy już treningi indywidualne się skończyły.

Zapewniłam go, że będziemy bardzo często tutaj przychodzić i dopiero wtedy zgodził się wracać ze mną do domu. Trener jest bardzo profesjonalny i doskonale poradził sobie ze wszystkimi maluchami. Trafiłam w dobre miejsce. Polecam firmę www.kspn.pl.